VŠECHNY NAŠE VÝROBKY:

100 % BAVLNA TEXAAL

Podporuje mojeID

VŠECHNY NAŠE PRODUKTOVÉ ŘADY » SOGNO
.

Protiroztočové povlaky SOGNO  jsou vyrobeny z hustě tkaného  polyesteru. Tato technologie výroby představuje 100% ochranu před pronikáním alergenů. I tento povlak, stejně jako ostatní, je opatřen zipem. Protiroztočové povlaky SOGNO lze prát v pračce až při teplotě 60°C .

Tkanina SOGNO  je měkká, hladká, propouští pot, a je příjemná na dotyk.

NOVINKA:  tato tkanina zabraňuje pronikání nečistot do vláken. Díky tomu, že nečistoty zůstávají na povrchu, není třeba sundávat povlak z polštáře, z přikrývky ani z matrace, ale lze je stírat  denně pomocí speciálního hadříku z mikrovlákna. Uvedený hadřík zákazník obdrží zároveň s povlakem.

 

Pokud jsou dodržovány pokyny pro údržbu (viz symboly pro údržbu na štítcích našitých na každém povlaku) a jsou užívány obvyklým způsobem, pak výrobce uvádí, že povlaky s označením SOGNO nepropustí alergeny 10 let.

Všechny povlaky se šijí v závodě v Itálii.

 

Složení: 100% polyesterové mikrovlákno

 

 

Certifikace a provedené testy :

  • Certifikace Hygiene Institute des Ruhrgebietes - Deutschland
  • Certifikace  OEKO TEX  "Důvěra k textiliím" (Výrobky označené značkou "Důvěra k textiliím" vyhovují přísným normám kvality na množství škodlivých látek)
  • Schváleno od ECARF
  • Všechny výrobky společnosti Allergosystem jsou opatřeny zipem tak, aby matrace, polštáře a přikrývky byly zcela zabaleny a utěsněny
Y2I5N