VŠECHNY NAŠE VÝROBKY:

100 % BAVLNA TEXAAL

Podporuje mojeID

slide /fotky18210/slider/acari_e_allergia_978853653jghjkhjk.jpg

 

U ZÁSILEK DORUČOVANÝCH V RÁMCI ČR SE POŠTOVNÉ DO 30.4.2019 NEÚČTUJE

ZBOŽÍ, U KTERÉHO JE UVEDENA POZNÁMKA "skladem NE", LZE OBJEDNAT IHNED S TÍM, ŽE JEJ ZÁKAZNÍK OBDRŽÍ DO 10-12 DNŮ.

 

 

 

 

 

Výrobky podniku Allergosystem jsou výsledkem mnohaletého výzkumu ve vývoji účinného řešení proti alergiím, které vyvolávají roztoči přítomní v matracích, polštářích a přikrývkách.
Výsledkem je kompletní škála protialergického ložního prádla tvořená protiroztočovými povlaky na matrace , na přikrývky a polštáře, zaručujícími praktičnost a bezpečí a taky speciálními, lehkými, protiroztočovými prošívanými přikrývkami a peřinami poslední generace , které lze prát i při vysokých teplotách.

Společnost Allergosystem s r.o. se léta věnuje výrobě a prodeji protialergického ložního prádla, u nějž je pravidlem, že jej nechává certifikovat největšími evropskými výzkumnými ústavy.
Hovoří-li se o alergii na prach, rozumí se tím alergie na roztoče, která může vyvolat průduškové astma; lidé trpící touto nemocí dobře znají význam prevence, která mj. spočívá v ochraně matrací a polštářů před roztoči za použití prostředků, které jejich pronikání brání.
Proto Allergosystem s.r.o. vyvinula kompletní řadu protialergických, účinných a bezpečných výrobků.
Spolehlivé materiály, moderní technologie, inovativní procesy zaměřené na výsledný produkt a vysoce specializovaný personál, to vše jsou složky, které společnost Allergosystem s.r.o. učinily předním výrobcem protiroztočových výrobků vysoké kvality za příznivé ceny ve srovnání s konkurencí.

Místo původu veškerého zboží je v Itálii.
Abychom Vám napomohli k rozhodnutí, z jakého materiálu mají být Vámi objednané výrobky vyrobené, můžeme Vám na požádání zaslat vzorky tkaniny.

Protiroztočové bariérové povlaky SOGNO  jsou
běžná cena 2 700 Kč

naše cena 1 890 Kč

img


CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝ SET: POVLAK NA MATRACI 90 X 200
běžná cena 3 100 Kč

naše cena 2 170 Kč

img

Yzc2N