VŠECHNY NAŠE VÝROBKY:

100 % BAVLNA TEXAAL

Podporuje mojeID

slide /fotky18210/slider/acari_e_allergia_978853653jghjkhjk.jpg

 

U ZÁSILEK DORUČOVANÝCH V RÁMCI ČR SE POŠTOVNÉ DO 31.12.2018 NEÚČTUJE

ZBOŽÍ, U KTERÉHO JE UVEDENA POZNÁMKA "skladem NE", LZE OBJEDNAT IHNED S TÍM, ŽE JEJ ZÁKAZNÍK OBDRŽÍ DO 10-12 DNŮ.

 

 

 

 

 

Výrobky podniku Allergosystem jsou výsledkem mnohaletého výzkumu ve vývoji účinného řešení proti alergiím, které vyvolávají roztoči přítomní v matracích, polštářích a přikrývkách.
Výsledkem je kompletní škála protialergického ložního prádla tvořená protiroztočovými povlaky na matrace , na přikrývky a polštáře, zaručujícími praktičnost a bezpečí a taky speciálními, lehkými, protiroztočovými prošívanými přikrývkami a peřinami poslední generace , které lze prát i při vysokých teplotách.

Společnost Allergosystem s r.o. se léta věnuje výrobě a prodeji protialergického ložního prádla, u nějž je pravidlem, že jej nechává certifikovat největšími evropskými výzkumnými ústavy.
Hovoří-li se o alergii na prach, rozumí se tím alergie na roztoče, která může vyvolat průduškové astma; lidé trpící touto nemocí dobře znají význam prevence, která mj. spočívá v ochraně matrací a polštářů před roztoči za použití prostředků, které jejich pronikání brání.
Proto Allergosystem s.r.o. vyvinula kompletní řadu protialergických, účinných a bezpečných výrobků.
Spolehlivé materiály, moderní technologie, inovativní procesy zaměřené na výsledný produkt a vysoce specializovaný personál, to vše jsou složky, které společnost Allergosystem s.r.o. učinily předním výrobcem protiroztočových výrobků vysoké kvality za příznivé ceny ve srovnání s konkurencí.

Místo původu veškerého zboží je v Itálii.
Abychom Vám napomohli k rozhodnutí, z jakého materiálu mají být Vámi objednané výrobky vyrobené, můžeme Vám na požádání zaslat vzorky tkaniny.

Hledání dle parametrů:


            
Ochranný cestovní set na lůžko 3 v 1 HYGIENICKÝ -
běžná cena 390 Kč

naše cena 330 Kč

img


    NUVOLA (viz. Produktové řady) je označením
běžná cena 1 860 Kč

naše cena 1 720 Kč

img

NTEwN